חברי ועד הארגון תשע"ט

 

 

בעלי תפקידים

 

ד"ר יאיר דוכין יו"ר הארגון
צפריר ערמון סיו"ר הארגון מטעם הדוקטורנטים
ג'ייסון סילברמן סיו"ר הארגון מטעם עוזרי ההוראה

 

חברי ועד

ועד ארגון מו"ח תשע"ט

תפקיד

שם

מגזר/דירוג

חוג/פקולטה

מייל

יו"ר

דוכין יאיר

מורה מן החוץ

לימודים קדם אקדמים

Yair.Duchin@mail.huji.ac.il

סיו"ר דוקטורנטים

ערמון צפריר

אסיסטנט

מכון רקח לפיסיקה

tsafrir.armon@mail.huji.ac.il

סיו"ר מסטרנטים

ג'ייסון סילברמן

עוזר הוראה

יחב"ל

jasosilverman@gmail.com

חבר ועד

אבישר שי

אסיסטנט

מכון לכימיה

shay.avisar@mail.huji.ac.il

חבר ועד

אמוייב בן-ציון

עוזר הוראה

בית הספר לרוקחות

Benzion.Amoyav@mail.huji.ac.il

חברת ועד

בונז'ק מעין

אסיסטנט

מכון לכימיה

Maayan.Bonjack@mail.huji.ac.il

חברת ועד

גוטנטג טוני

אסיסטנט

פסיכולוגיה

Gutentag.Tony@mail.huji.ac.il

חבר ועד

גרינשפון יואל

אסיסטנט

מכון למתמטיקה

Yoel.Grinshpon@mail.huji.ac.il

חברת ועד

דדון מעין

אסיסטנט

הפקולטה לחקלאות- ביוכימיה

maayan.dadon@mail.huji.ac.il

חבר ועד

שלמה דנציגר

אסיסטנט

מדעי הקוגניציה

shlomo.danziger@mail.huji.ac.il

חבר ועד

קולודנר נעם

אסיסטנט

מכון למתמטיקה

Noam.Kolodner@mail.huji.ac.il

חברת ועד

תמר אוחנה

עוזר הוראה

עבודה סוציאלית

tamar.ohana@mail.huji.ac.il

חברת ועד

יאיאמה קומיקו

מורה מן החוץ

לימודי מזרח אסיה

kumiko.yayama1@mail.huji.ac.il

חבר ועד

כהן מרדכי

עמית הוראה

פקולטה לחקלאות

COHEN@agri.huji.ac.il

חבר ועד

עופר כסיף

עמית הוראה

המכינה, מדעי המדינה

Ofer.Cassif@mail.huji.ac.il