בחירות תשעז לוגו 0

המועמדים בבחירות תשעז 01/04/17

המועמדים לבעלי התפקידים ולועד: כל הפרטים


הבחירות יתקיימו בכל הקמפוסים ביום ג', 10.1.2017 

רשימת המועמדים לבעלי התפקידים ולועד-

בחירות תשע"ז

 

לתפקיד יו"ר הארגון, מועמד אחד

ד"ר יאיר דוכין (מכינה קדם אקדמית/ כלכלה, הר הצופים): ליו"ר ולועד

שמי יאיר דוכין, דוקטור לכלכלה מהאוניברסיטה העברית משנת 1980. אני מרצה לכלכלה במכינה במעמד של מורה מן החוץ מאז שנת 2000 והחלטתי להתמודד על תפקיד יו"ר הארגון לאחר שכהנתי כחבר ועד בשנים האחרונות, מתוך שליחות ורצון לפעול למען החברים.

אני מעוניין לקחת על עצמי תפקיד חשוב זה ולפעול למען ולטובת האינטרסים של כלל חברי ארגון מו"ח, מתוך אמונה שביכולתי, יחד עם חברי הועד של הארגון, לקדם מהלכים ולדאוג לשמירה על זכויותיהם של החברים, ולהביא לידי ביטוי את ניסיוני הרב הן במו"מים והן בעבודה מול מעסיקים, גיבוש מדיניות והובלת מהלכים משמעותיים.

אנו עומדים בפני תקופה מאתגרת של כניסה למו"מ ארצי מול ראשי האוני', על מנת לגבש הסכם ארצי חדש. בתקופה זו נדרשת הנהגה אחראית לארגון שתדע להוביל ולעמוד איתן ואני משוכנע שבכוחות משותפים ועם עבודה מאומצת וחסרת פשרות נצליח לחתום על הסכם חדש אשר יטיב עם חברי הארגון.

בנוסף, אהיה מעוניין לרתום אוכלוסיות שונות של חברי הארגון אל הפעילות לצורך שיפור מעמדם, אם מדובר במורים של המכינה הקדם-אקדמית, ביה"ס לתלמידי חו"ל ועוד. 

נוסף לפעילותי באוניברסיטה העברית אני מרצה לכלכלה במכללת הדסה בירושלים וכן עובד כשותף מנהל במשרד לייעוץ כלכלי בירושלים.

אני מקווה שתבואו כולכם להצביע, ועל ידי כך תביעו אמון במועמדים ובפעילות הארגון החשובה.

ליצירת קשר עם ד"ר יאיר דוכין לקבלת מידע נוסף: yair.duchin@mail.huji.ac.il  

 

לתפקיד סגנית יו"ר מטעם האסיסטנטים (דוקטורנטים)

שתי מועמדות:

 

מעין בונג'ק (מדעי הטבע: כימיה, גבעת רם): לסגנית יו"ר אסיסטנטים ולועד

שמי מעין, דוקטורנטית ומתרגלת בחוג לכימיה. אני חברה פעילה בועד מו"ח שלוש קדנציות (עוד מתקופתי כמאסטרנטית), במהלכן השתתפתי במספר מאבקים מול האוניברסיטה לשמירה על הזכויות שלנו- דוקטורנטים ומאסטרנטים בעלי משרות הוראה. בכלל זאת, הייתי פעילה הן במאבקים כלל-ארגוניים בנושאי פריסת שכר, פיטורין ומניעת הורדת אחוזי המשרה והן במאבקים פרטניים בכימיה.

השנה אנו עומדים בפתחו של מאבק נוסף לשיפור תנאי ההעסקה שלנו, כחלק מה-מו"מ הארצי להסכם הקיבוצי החדש, במקביל לפעילות הבלתי פוסקת מול התנהלות האוניברסיטה במגוון נושאים. מעצם הכרותי את ארגון מו"ח "מבפנים", אני מרגישה שאינטנסיביות הפעילות שלנו כארגון נקבעת בעיקר על-פי אלו העומדים בראשו- יו"ר הארגון והסיו"רים. הם ה"פנים" שלנו. לכן, חשוב לי להתמנות כסיו"ר ולקדם מהלכים שונים שלנו כארגון, על מנת בראש ובראשונה לשמור על תנאינו ולפעול נגד הרעת תנאים, אך במקביל גם לדאוג לשפרם.

אני חושבת שהניסיון שאני מביאה עמי מעצם היותי פעילה בארגון מזה זמן רב, במקביל להבנה כיצד פועלים מקבלי ההחלטות אצלנו באוניברסיטה (על סמך מאבקים קודמים), העקשנות שלי וגם היכולת להתפשר יכולים להועיל לנו כחברי סגל זוטר, הן בפעילות מול האוניברסיטה, הן ב-מו"מ הקיבוצי, והן לפעילות השוטפת שלנו כארגון. 

ליצירת קשר עם מעין בונג'ק לקבלת מידע נוסף: maayan.bonjack@mail.huji.ac.il 

עדי קרש-בלומן (רוקחות, עין כרם): לסגנית יו"ר אסיסטנטים ולועד

שמי עדי, דוקטורנטית ומתרגלת ברוקחות. בוגרת תואר ראשון בכימיה ותואר שני בכימיה מדיצינלית מעין כרם. חברה בפורום הסטודנטים למחקר של בית הספר לרוקחות מזה שנתיים, וסגנית יו"ר מכהנת בארגון מו"ח מאפריל האחרון. לועד הגעתי מתוך רצון להשתתף במו"מ ובגיבוש ההסכמים החדשים מול האוניברסיטה. אני מאמינה שככל שיותר אנשים ירתמו לארגון, יהיו פעילים בו ויעזרו לקדם אותו, ארגון מו"ח יתחזק וכל החברים ירוויחו. בחצי השנה שאני בתפקיד טיפלנו הן במקרים פרטניים רבים של חברי ארגון והן בבעיות ברמה הרוחבית והעקרונית יותר כשבין היתר טפלנו במשבר במדעי הרוח ובסוגית דחיית פתיחת שנת הלימודים ועוד. אנו לקראת המו"מ הארצי על הסכם קיבוצי ואנו בשלב בו החלנו בממגעים ואנו מגבשים את דרישותנו וזאת על מנת להגיע להסכם קיבוצי אשר ייטב עם אוכלוסיית חברי הארגון. אני מתפקדת גם כממלאת מקום יו"ר הארגון ולוקחת חלק פעיל בכל הישיבות בעניין.

אני בעלת ניסיון רב בארגונים חברתיים וועדים, כאשר בעברי הקמתי וניהלתי קרן תרומות (מלכ"ר) בהיקף של כרבע מיליון שקלים. בנוסף אני מעורבת בקרן התומכת בסטודנטים אשר נפצעו במהלך שירותם הקרבי.

הניסיון הרב שרכשתי בניהול הקרן, העניק לי כלים בכל הקשור למו"מ, תקשורת בין אישית, עבודה בצוות והתנהלות במצבים מורכבים בעבודה מול ארגונים גדולים, ומהווה יתרון במו"מ עם האוניברסיטה.

ברצוני להבחר בשנית לתפקיד סגן יו"ר, אני רואה בכך שליחות חשובה וזאת על מנת לדאוג לתנאיהם ורווחתם של כל חברי הארגון ולהמשיך בתהליכים הרבים אותם התחלנו, ואני חושבת שאני מביאה איתי לתפקיד הן את ניסיוני בעבודה בארגונים וכן את ניסיוני המוכח כבעלת תפקיד בארגון ואת קשרי החשובים עם גורמים שונים באוניברסיטה. 

ליצירת קשר עם עדי קרש-בלומן לקבלת מידע נוסף: adikarsch@gmail.com

 

 

לתפקיד סגן יו"ר מטעם עוזרי ההוראה (מסטרנטים)

מועמד אחד:

 

בן ציון אמוייב (רוקחות, עין כרם): לסגן יו"ר עוזרי הוראה ולועד

שמי בן ציון, סטודנט לתואר מוסמך במדעי הרוקחות ומתרגל בפקולטה לרפואה, קמפוס עין כרם. מטרתי העיקרית עם הצטרפותי לארגון היא לייצג את הסגל הזוטר ולהבטיח שמירה על הזכויות שלנו.

ליצירת קשר עם בן ציון אמוייב להכרות וקבלת מידע נוסף: 

benzion.amoyav@mail.huji.ac.il

מועמדים לחברי ועד, לפי מגזרים

מגזר: עוזרי הוראה תואר ראשון (מקום אחד)

אביגיל בנשטיין (יחב"ל, הר הצופים): לועד

שלום, שמי אביגיל בנשטיין. אני סטודנטית שנה ג' ללימודי המזה"ת והאסלאם וליחב"ל. אני מתרגלת בקורס יחב"ל במאה ה-20 של גדי היימן, ואני נהנית מכל רגע. כשהייתי בתיכון רציתי להיות מורה להיסטוריה, ואפילו עשיתי שנת שירות כמדריכה ביד-ושם. הקורס הזה הוא הגשמת חלום, מכיוון שניתנה לי ההזדמנות ללמד היסטוריה באופן פרונטאלי. התחלתי גם תואר שני ביחב"ל, ואני מקווה להמשיך להיות מתרגלת גם בשנה הבאה. חשוב לי להיות בועד מכיוון שסוגיית זכויות העובדים היא סוגייה שחשובה לי מגיל צעיר מאוד. חשוב לי לקחת חלק אקטיבי בהבטחת הזכויות שלנו כסגל זוטר במערכת כל כך גדולה ולעיתים לא מתחשבת.

ליצירת קשר עם אביגיל בנשטיין להכרות וקבלת מידע נוסף:  avigayil.benstein@mail.huji.ac.il.

 

מגזר: עוזרי הוראה מסטרנטים (8 מקומות)

יואל גרינשפון  (מדעי הטבע: מתמטיקה, גבעת רם): לועד

סיימתי עכשיו תואר שני במתמטיקה, ואני מתחיל בקרוב דוקטורט. אני מסיים כעת כהונה של סיו"ר הארגון מטעם המאסטרנטים, ואשמח להמשיך ולכהן בועד. 

ליצירת קשר עם יואל גרינשפון להכרות וקבלת מידע נוסף:

 yoel.grinshpon@mail.huji.ac.il

ארנון פלוקסמן (רוקחות, עין כרם): לועד

אני ארנון פלוקסמן, בוגר תואר ראשון ברוקחות וכעת מסטרנט לפרמקולוגיה שנה ראשונה בבית הספר לרקוחות במעבדתה של דר' עפרה בני. המעבדה מתמקדת בחקר הסביבה הסרטנית, שכלול דרכי מתן וננוטכנולוגיה. לוקח חלק פעיל בפורום מסטרנטים ודוקטורנטים בבית הספר לרוקחות למען שיפור תנאים, אירועים חברתיים וגיוס כוח אדם איכותי לשורות המחקר, ועל כן אשמח לעזור גם בהיקף רחב יותר כחלק מועד ארגון מורים וחוקרים.

ליצירת קשר עם ארנון פלוקסמן להכרות וקבלת מידע נוסף: 

a.fluksman@gmail.com

עומר שכטר (מדעי הטבע: מתמטיקה, גבעת רם): לועד


סטודנט לתואר מוסמך בחוג למתמטיקה וחבר ועד מו"ח בשנתיים האחרונות. אשמח להמשיך להיות חלק מוועד הארגון, לייצג את ציבור המאסטרנטים ולדאוג לזכויותיו גם השנה. 

ליצירת קשר עם עומר שכטר להכרות וקבלת מידע נוסף: 

Omer.Shechter@mail.huji.ac.il  

מגזר: אסיסטנטים דוקטורנטים (9 מקומות)

מעין נדבך  (מדעי הרוח: לימודי אסיה, הר הצופים): לועד

שמי מעין נדבך, דוקטורנטית בחוג ללימודי אסיה, מדור הודו. מלגאית נשיא ומלמדת בפקולטה למדעי הרוח.  לאחר מספר שנים בהן לימדתי בפקולטה בסטטוסים שונים (כולל השנה), אני חשה צורך להיות מעורבת יותר בתנאי העסקתם של דוקטורנטים בפקולטה למדעי הרוח. בעקבות ההסכמים החדשים עם מו"ח נוצר מצב המקשה על העסקת דוקטורנטים במדעי הרוח ופוגע הן בפקולטה והן בדוקטורנטים עצמם. אני מעוניינת לפעול בנושא זה, ומקווה שנמצא פתרון לטובת כולנו.

ליצירת קשר עם מעין נדבך להכרות וקבלת מידע נוסף: mnidbach@yahoo.com 

דריה צבירקון (רוקחות, עין כרם): לועד

הנני דוקטורנטית  בבית הספר לרוקחות, כמו כן, בעלת משרת הוראה חלקית. ברצוני לייצג את הבית ספר בארגון מו"ח ולהבטיח יציבות כלכלית ושירותי רווחה הולמים לחברי הסגל הזוטר/זמני. ישנם נושאים רבים שעוד אינם פתורים מול האוניברסיטה אשר נדרשים לטיפול. אשמח להמשיך להיות חלק מועד הארגון. 

ליצירת קשר עם דריה צבירקון להכרות וקבלת מידע נוסף: 

daryatsv@gmail.com  

נעם קולודנר (מדעי הטבע: מתמטיקה, גבעת רם): לועד

אני דוקטורנט למתמטיקה שמתרגל בקורס אלגברה לינארית א. זו שנה ראשונה שלי בדוקטורט ושנה ראשונה בועד. 

ליצירת קשר עם נעם קולודנר להכרות וקבלת מידע נוסף: 

noam.kolodner@mail.huji.ac.il 

אסף שחר (מדעי הטבע: מתמטיקה, גבעת רם): לועד

דוקטורנט למתמטיקה, מלמד ולומד בגבעת רם.
ליצירת קשר עם אסף שחר להכרות וקבלת מידע נוסף: 

asaf.shachar@mail.huji.ac.il

מגזר: עמיתי הוראה ומורים מן-החוץ (8 מקומות)

ד"ר חנה אבנת-תמיר (חינוך, הר הצופים): לועד

שמי חנה אבנת-תמיר, דווקא עכשיו כשמצבם של עמיתי ההוראה והמורים מין החוץ הוא  הבעייתי ביותר שהיה מעולם, ברצוני ליצג מגזר זה ולהשאיר על סדר היום את הבעיות והאתגרים העומדים בפנינו. 

ליצירת קשר עם ד"ר חנה אבנת תמיר להכרות וקבלת מידע נוסף: hovnat@gmail.com  

ד"ר סילבינה גסר (מדעי הרוח, הר הצופים): לועד

My name is Silvina Schammah Gesser. Since 2010 I am a teaching fellow at the Department of Romance and Latin American Studies and a fellow researcher at the Truman Institute, HUJI.

My experience throughout all these years at HUJI has taught that MOACH´s presence in campus, their monitoring and constant talks with HUJI´s authorities and administrative staff are CRUCIAL for maintaining our rights as Junior Academic Staff. With this conviction in mind, I propose my candidacy as member of MOACH´s committee. I am sure that it is only through the coordinated activities of MOACH that we can preserve the rights and interests of all the teaching fellows at the Faculty of Humanities.

As for my academic record, I  was awarded an MA in Sociology and Anthropology (Suma Cum Laude, 1996); a PhD in History at Tel Aviv University (2006) and completed Postdoctoral Fellowships at the Department of Romance and Latin American Studies, (2007-2009), and at the S.H. Truman Institute For the Advancement of Peace (2009-2010) at HUJI. 

ליצירת קשר עם ד"ר סילבינה גסר להכרות וקבלת מידע נוסף: silvina.gesser@mail.huji.ac.il   


ד"ר קומיקו יאיאמה (מדעי הרוח: מזרח אסיה, הר הצופים): לועד

הגעתי לאוניברסיטה העברית לראשונה כתלמידת חו"ל מיפן וקיבלתי את תואר הדוקטור בשנת 2004 בתחום האתנומוסיקולוגיה. התחלתי ללמד את השפה היפנית בחוג למזרח אסיה בשנת 1993 כמורה מן החוץ ועבדתי מספר שנים גם כעמית הוראה. כיום אני תושבת קבע, נשואה, ואם לתאומים. בשנים האחרונות ארגון המו"ח סייע לי לשמור על מעמד של מורה מן חוץ כאשר הנהלת האוניברסיטה רצתה לשנות את מעמדי לעובד הוראה. מניסיוני האישי הבנתי שהארגון חשוב לנו לשמירת זכויותינו ולהתמודדות עם המצב הכללי המחמיר באוניברסיטה מבחינת תוכנית הלימודים עקב הקיצוצים המתמשכים בתקציב. כחברת הועד אמשיך לפעול על מנת ליידע את חברי הארגון על זכויותיהם ואסייע כמידת יכולתי לחברים שזכיותיהם יפגעו. כמו כן, אלחם נגד פגיעה בתוכנית הלימודים, למשל, ביטול קורסים. 

ליצירת קשר עם ד"ר קומיקו יאיאמה להכרות וקבלת מידע נוסף: kumikoyb@gmail.com    ניתן לדלג לסוף הדף ולהשאיר תגובה.

תגובות פייסבוק:

השאר תגובה

סגור חלון תגובות

השאר תגובה